wtorek, 23 października 2018

dostęp

Nigdy sie z tym nie spotkalem, wiec nie sadzilem ze ma az takie znaczenie, zwlaszcza w warunkach domowych, a nie przemyslowych gdy pompa chodzi non stop i jeszcze np tłoczy ciecz o wysokiej temperaturze. W instrukcji do mojej pompy (jakis grundfoss) tez o czyms takim nie pisali. Jesli producent danej pompy to jednak zaleca, to oczywiscie nalezy to zrobic. w warunkach domowych raczej się tego płaszcza nie stosuje, co innego na np. stacjach wodociągowych gdzie pompa pracuje nonstop po kilka godzin. W domu o ile prawidłowo dobrano i prawidłowo działa hydrofor pompa nie ma szansy się przegrzać. Wynajmuję pomieszczenia w strefie przemysłowej i nie mam dostępu do wody oraz kanalizacji. Pojawiła się możliwość wynajęcia dodatkowego lokalu, gdzie widać, że kiedyś była umywalka oraz jest odprowadzony odpływ. Podejrzewam jednak, że jest on wpuszczony do instalacji burzowej. Zależy mi na tym, żeby jednak uzyskać dostęp do bieżącej wody oraz móc skorzystać z toalety. Pytania mam następujące:
1. czy mogę podłączyć toaletę do instalacji burzowej, np. po uprzednim zastosowaniu rozdrabniacza?
2. Jeśli nie, to czy może istnieją rozwiązania toalet bezodpływowych, które z powodzeniem można by zastosować w pomieszczeniach?
3. Może jakieś inne rozwiązania? Baterie do 100zł po takim czasie zwykle nie ulegają samodestrukcji. W tym przypadku jest to zwykle kwestia zdolności urzytkownika.
Z uwagi na nieznajomość tych umiejętności wybierał bym raczej towar mało skąplikowany w którym unika się pokręteł, uchwytów, przycisków i innych udziwnień wykonanych z tworzywa sztucznego.
Sam preferuję raczej dodanie 20 - 50 zł do tej setki i wybranie czegoś nie CHRLtylko enomowanych firm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz